کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی اعلام کرد؛

تداوم تعطیلی خطوط مترو مشهد/بانک‌ها در خراسان‌رضوی تا اطلاع بعدی تعطیل هستند/پلمپ در انتظار واحدهای صنفی که فعالیت داشته باشند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به تداوم تعطیلی خطوط مترو مشهد بر اساس مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: بانک‌ها در خراسان‌رضوی تا اطلاع بعدی تعطیل هستند و تنها یک شعبه در هر شهر فعال خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، دکتر محمد حسین بحرینی در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانسی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان با معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: در این ارتباط ویدئو کنفرانسی، گزارش دانشگاه‌های علوم پزشکی استان ارائه شد و مدیران بیمارستان های امام رضا (ع) مشهد و 22 بهمن نیشابور کمبود‌ها و مشکلات خود را مطرح کردند.
وی افزود: معاون رئیس جمهور در این جلسه قول دادند که با پیگیری استاندار خراسان رضوی و دیگر مسئولان استانی، این کمبودها تامین و جبران شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به مصوبات جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تعطیلی بانک‌های استان همچنان ادامه داشته باشد؛ البته برای پاره‌ای از امورات ضروری مردم، در هر یک از شهرهای استان، یک شعبه همراه با تعداد پرسنل فعال باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد با واحدهای صنفی که قوانین و دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان در خصوص تعطیلی برخی اصناف را رعایت نکنند، برخورد شود؛ این برخورد‌ها در قالب اخطار صنفی به متخلفین و پلمب واحد صنفی از سوی اداره اماکن نیروی انتظامی خواهد بود.
بحرینی تاکید کرد: دورکاری سه چهارم کارمندان دستگاه های اجرایی در خراسان رضوی همچنان ادامه خواهد داشت، بدین ترتیب 25 درصد از کارکنان به صورت حضوری در محل کار حاضر شده و مابقی در منزل به خدمات دورکاری مشغول خواهند بود. 
وی با اشاره به اینکه تداوم تعطیلی خطوط متروی مشهد بیان کرد: محدودیت تردد در داخل شهر چه به لحاظ خودروهای سواری و چه به لحاظ سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی نیز همچنان ادامه خواهد داشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در قالب توصیه‌های پیشگیرانه خطاب به مردم عنوان کرد: به رغم تذکرات داده شده در بعضی از قسمت‌های شهر مشهد عدم تجمع مردم رعایت نمی‌شود و هنوز مردم از خانه‌ها بیرون می‌آیند، لذا اگر می‌خواهیم با یک فاجعه انسانی روبرو نشویم، واقعا باید این مسئله را جدی بگیریم و در خانه بمانیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir