کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۸/۰۹/۱۵

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:

سرمایه‌گذاران از شرایط امروز خراسان رضوی به خوبی استقبال کرده‌اند/ اولویت استان حمایت از فعالیت‌های اقتصادی است

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران از شرایط امروز خراسان رضوی به خوبی استقبال کرده‌اند، گفت: اولویت استان حمایت از فعالیت‌های اقتصادی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری در سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: امروز با محوریت استاندار و نماینده ولی فقیه، هماهنگی خوبی را نسبت به گذشته در خراسان رضوی شاهد هستیم. 
وی با اشاره به اینکه همه ادارات استان و سازمان‌ها در شکل‌گیری این هماهنگی نقش‌آفرین هستند، افزود: اولویت خراسان رضوی حمایت از فعالیت‌های اقتصادی است.
رئیس دادگستری خراسان رضوی تصریح کرد: طی این فرآیند سرمایه‌گذاران تاکنون به خوبی از شرایط استقبال کرده‌اند، از طرفی ضمن همکاری سازنده ادارات و سازمان‌ها، مردم شرایط امروز استان را خوب درک کرده‌اند.
صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط مطلوب گروه شرکت‌های پدیده، خاطرنشان کرد: بحث پیرامون پدیده را که یک مشکل کشوری بود بدون هیچ گونه استفاده از منابع دولتی حل کردیم، در این راستا با تاکید ریاست قوه رای پرونده صادر شد و با همدلی امروز در استان امیدواریم قدم خوبی برای سهامداران این مجموعه برداشته شود.
وی ادامه داد: طبق گزارش‌های دریافتی، بیش از آنچه که تصور می‌کردیم شرایط خوبی به نفع سهامداران در حال رقم خوردن است.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: همه گروه‌ها و احزاب اگر بخواهند با محوریت انقلاب، رهبری و مردم فعالیت کنند، ما آن‌ها را حمایت می‌کنیم و فضا در اختیارشان قرار می‌دهیم؛ از آن طرف اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد جوسازی کند و با شیطنت آرامش استان را مخدوش کند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۹۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir