کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

در نشست صمیمی رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی با دانشجویان مطرح شد:

تاکید دانشجویان بر مطالبه گری و لزوم پاسخگویی مدیران

نشست صمیمی دانشجویان با رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، نشست صمیمی رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی در آستانه 16 آذر«روز دانشجو» با دانشجویان در محل سالن اجتماعات شهید باهنراستانداری برگزار شد که در این جلسه دانشجویان و مدیران حوزه دانشگاه‌ها به بیان نقطه نظرات خود در مباحث گوناگون پرداختند. 
در ابتدای این جلسه حسین عمویی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه خیام مشهد، ضمن تقدیر از اقدامات استاندار خراسان رضوی دغدغه های خود را نسبت به احداث مکانی برای بیان اعتراضات مردمی و پاسخگویی مسئولین در این محل، مطرح کرد.
محسن قدیمی، دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی هم در ادامه این نشست با اشاره به اینکه مشارکت ارکان حاکمیت استان در الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی امری مطلوب است، توجه بیشتر استاندار به دهیاری‌های روستاها و شورای‌های اسلامی شهر را ضروری دانست و از طرفی خواهان مشارکت دانشگاه‌ها در برنامه‌های اقتصادی و توسعه فرهنگی استان شد.
همچنین جوادی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت شهری دانشگاه شهرستان بینالود خواستار برنامه‌ریزی مناسب از سوی دولت و استانداری برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و اقلام اساسی شد.
در ادامه این نشست حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به گلایه یک فعال دانشجویی اظهار کرد: دعوت‌نامه رسمی حضور دانشجویان در این نشست صمیمی خطاب به روسای تمام دانشگاه‌ها تدوین و ارسال شد، در این راستا از همه تشکل‌ها دعوت به عمل آمده بود تا در این نشست حضور پیدا کنند و مسئله دعوت گزینشی قابل قبول نیست.
کیانی، دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد و نماینده کانون‌ها در شورای فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی هم در بخش دیگری از این نشست از استاندار خراسان رضوی و رئیس دفتر رئیس جمهور تقاضای تقویت فضای آزاد اندیشی و انتقادپذیری در محیط دانشگاه‌ها را مطرح کرد.
در ادامه این نشست صمیمی غفوریان، دانشجوی کارشناسی رشته مدیریت فرهنگی از جهاد دانشگاهی و دانشجوی ارشد و دکترای ارتباطات و استراتژی رسانه، اطهری دانشجوی دکترای علوم سیاسی و عضو هیئت مدیره انجمن علوم سیاسی خراسان، شیخ زاده دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر و نایب دبیر شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان نواندیش دانشگاه فردوسی، رزاقی دبیرکل انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد، محمدرضا حسینی مهراب دانشجوی رشته اقتصاد دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد، شکوهی امجد کارشناس ارشد رشته مدیریت دولتی مهندس امنیت اطلاعات و فناوری اطلاعات و دانشجوی رشته حقوق دانشگاه دادگستری خراسان رضوی، پزشکیان دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فاطمه نصیرایی نماینده سازمان دانشجویان، از فعالان دانشجویی حاضر در این نشست بودند که دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
این نشست از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و تا اذان ظهر ادامه داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir