کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.
میز خدمت الکترونیکی
استانداری خراسان ر ضوی
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی خراسان رضوی:

حمایت ارکان حکومت از مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک پدیده جدید در کشور است/ مردم استان حامی این طرح باشند

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اجرای مثلث توسعه اقتصادی، فرهنگی در خراسان رضوی، گفت: امضای استاندار، امام جمعه، رئیس دادگستری و بخش خصوصی در ذیل تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری خراسان رضوی در کشور یک پدیده جدید محسوب می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمود واعظی در نشست صمیمی با دانشجویان که به مناسبت روز دانشجو و با حضور استاندار خراسان رضوی در سالن اجتماعات باهنر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ارزیابی‌های ما از دوره مدیریت آقای رزم‌حسینی در استان کرمان، نشان می‌دهد ایشان یکی از استاندارهای موفق کشور بوده‌اند و اقدامات توسعه‌ای قابل توجهی در استان کرمان صورت گرفته است.
وی با تاکید بر توسعه استان کرمان مبتنی بر طرح اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: در حال حاضر با مدیریت آقای رزم‌حسینی اقدامات اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی تحت عنوان مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی برای توسعه پایدار این استان به جریان افتاده است که اگر در استان مانند امروز، امنیت، صمیمیت و یکپارچگی وجود داشته باشد شاهد موفقیت این طرح خواهیم بود.
رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: صرف این که در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی، استاندار، امام جمعه، رئیس دادگستری، و بخش خصوصی زیر یک تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری را امضا می‌کنند یک پدیده جدید در کشور محسوب می‌شود.
واعظی در انتها خاطرنشان کرد: امیدوارم توسعه اقتصادی که در خراسان رضوی شروع شده است با حمایت مسئولان و مردم به سرانجام خوبی برسد چرا که اقدامات قابل توجه در عرصه مدیریتی با تلاش یک گروه یا دستگاه به تنهایی پیش نمی‌رود. مردم استان باید حامی این طرح باشند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

www.khorasan.ir